Anders Zorn etsning "Nya visan"

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ZORN, Anders (1860-1920): Nya visan, signerad Zorn, signerad och daterad 1903 i plåten, etsning, 17,5x11,5 cm
Litteratur: Hjert&Hjert 199

Pappersbristning, smärre fläckar i marginalen

129348

2012-04-30