Anders Zorn etsning "Vicke"

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ZORN, Anders (1860-1920): "Vicke", 1918, signerad Zorn, etsning, 19x29, Hjert & Hjert 166

Smärre pappersskada

129360

2012-04-30