Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ZORN, Anders (1860-1920): "Vicke", 1918, signerad Zorn, etsning, 19x29, Hjert & Hjert 166
Smärre pappersskada
129360
2012-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här