Arman litografui

Arman litografui
Arman litografui
Arman litografui
Arman litografui

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARMAN, Fernandez (Frankrike, född 1928): Färgtuber, signerad Arman, 72/99 färglitografi, bladmått 75x55 cm

129361

2012-04-09