Vasarely serigrafi
2012-04-09
129363
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VASARELY, Victor (1908-1997): "Clown med boll" ur sviten Figurativ, svit med fem färgserigrafier, 1987, signerade och numrerade 192/275, editerad av Galerie Börjesson, Malmö, 73x43 cm