Vägglystrar gustavianska

Vägglystrar gustavianska
Vägglystrar gustavianska

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VÄGGLYSTRAR, 1 par, för två ljus vardera, gustavianska, brännförgylld brons, olikslipade glasprismor samt spjut, höjd 64 cm

Skador, delar saknas, lösa delar

129367

2012-04-14