PG Thelander etsning

PG Thelander etsning
PG Thelander etsning
PG Thelander etsning
PG Thelander etsning

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

THELANDER, P. G. (född 1936): Pelikan med blå kub, signerad P.G. Thelander 3/27, etsning med handkolorering, 50x64 cm

129368

2012-04-09