PG Thelander etsning
2012-04-09
129368
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
THELANDER, P. G. (född 1936): Pelikan med blå kub, signerad P.G. Thelander 3/27, etsning med handkolorering, 50x64 cm