Åke Wilhelm Andersson blandteknik

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANDERSSON, Åke Wilhelm (1922-88): Fiskeläge, signerad och daterad ÅWA 1952, blandteknik, 17x33 cm

129372

2012-04-09