Åke Wilhelm Andersson blandteknik
Vollendet
2012-04-09
129372
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
ANDERSSON, Åke Wilhelm (1922-88): Fiskeläge, signerad och daterad ÅWA 1952, blandteknik, 17x33 cm