Akvarell einar nerman
Valmis
2012-04-10
129431
| Korkein tarjous | 6 200 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
NERMAN, Einar (1883-1983): Sotarnisse, signerad nerman, akvarell, 27x27 cm