Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Satirisk komposition, signerad och daterad EWK-70, tusch på papper, 36x41,5 cm
129435
2012-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här