Ewert Karlsson EWK

Ewert Karlsson EWK
Ewert Karlsson EWK
Ewert Karlsson EWK
Ewert Karlsson EWK

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Satirisk komposition, signerad och daterad EWK-70, tusch på papper, 36x41,5 cm

129435

2012-04-09