Färglitografi av Alphonse Hutsch
Closed
2012-04-10
129439
| Sold for | 450 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
HUTSCH, Alphonse (född 1943), komposition, signerad A. Hutsch, numrerad 16/75, färglitografi, 36x43 cm