Färglitografi av Alphonse Hutsch

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HUTSCH, Alphonse (född 1943), komposition, signerad A. Hutsch, numrerad 16/75, färglitografi, 36x43 cm

129439

2012-04-10