Sybord

Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SYBORD, sengustavianskt, 1800-talets början, höjd 73, 48x37 cm

Sprickor, skador

129455

2012-04-12