Konsolbord rokoko
2012-04-12
129457
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KONSOLBORD, rokoko, 1700-tal, höjd 81, 93x35 cm
Skador, slitage