Konsolbord rokoko

Konsolbord rokoko
Konsolbord rokoko
Konsolbord rokoko
Konsolbord rokoko
Konsolbord rokoko
Konsolbord rokoko
Konsolbord rokoko
Konsolbord rokoko

Klubbat för:

7 000 SEK

3 000 SEK

KONSOLBORD, rokoko, 1700-tal, höjd 81, 93x35 cm

Skador, slitage

129457

2012-04-12