WE Hoffman etsat porträtt av Strindberg

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

800 SEK

HOFFMANN, Werner Ernst A. (1881-1962): Strindberg, front. till "Dikterna om Strindberg", FiB:s lyrikklubb 1963, signerad, etsning, 23,5x17,5 cm

129474

2012-04-14