Bord 1700-tal senbarock

Bord 1700-tal senbarock
Bord 1700-tal senbarock
Bord 1700-tal senbarock
Bord 1700-tal senbarock

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORD, 1700-tal, senbarock, skivan med inläggningar av flera träslag, höjd 60, 102x68 cm

Avkortat, skador

129475

2012-04-11