Jonas Åkesson oljemålning

Jonas Åkesson oljemålning
Jonas Åkesson oljemålning
Jonas Åkesson oljemålning
Jonas Åkesson oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

ÅKESSON, Jonas (1879-1970):Höstlandskap, signerad Jonas Åkesson, olja på duk, uppfordrad, oval, 55x120 cm

129488

2012-04-10