Hörnskåp

Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÖRNSKÅP, 1800-tal, vitmålat med blomdekor, höjd 88, 58x40 cm

Skador, nyckel saknas

129519

2012-04-15