Hörnskåp
2012-04-15
129519
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HÖRNSKÅP, 1800-tal, vitmålat med blomdekor, höjd 88, 58x40 cm
Skador, nyckel saknas