Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÖRNSKÅP, 1800-tal, vitmålat med blomdekor, höjd 88, 58x40 cm
Skador, nyckel saknas
129519
2012-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här