Komposition av Kjell Åslund
2012-04-09
129529
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ÅSLUND, Kjell (född 1948), Komposition, signerad och daterad Kjell Åslund 1996 på baksidan, akryl och tempera på pannå, 102,5x65,5 cm