Komposition av Kjell Åslund

Komposition av Kjell Åslund
Komposition av Kjell Åslund
Komposition av Kjell Åslund
Komposition av Kjell Åslund

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ÅSLUND, Kjell (född 1948), Komposition, signerad och daterad Kjell Åslund 1996 på baksidan, akryl och tempera på pannå, 102,5x65,5 cm

129529

2012-04-09