Cecilia Haupt serigrafi
2012-04-09
129538
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HAUPT, Cecilia (född 1972): Himmel, signerad och daterad Cecilia Haupt, pt, färgserigrafi, 27x59 cm