Fåtölj Louis XV-stil

Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil

Klubbat för:

11 500 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

FÅTÖLJ, högklassiskt arbete i Louis XV-stil, 1800-talets slut, träskuren och förgylld dekor

Zustandsbeschreibung

129553

2012-04-13