Klubbat för:
11 500 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
FÅTÖLJ, högklassiskt arbete i Louis XV-stil, 1800-talets slut, träskuren och förgylld dekor
Zustandsbeschreibung
129553
2012-04-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner