Fanny Hjelm Utö

Fanny Hjelm Utö
Fanny Hjelm Utö
Fanny Hjelm Utö
Fanny Hjelm Utö
Fanny Hjelm Utö
Fanny Hjelm Utö

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HJELM, Fanny (1858-1944): Uthus i sommargrönska, signerad och daterad Fanny Hjelm Utö 1902, olja på duk, 48x32 cm

129577

2012-04-12