Litografi Paul Wunderlich

Litografi Paul Wunderlich
Litografi Paul Wunderlich
Litografi Paul Wunderlich
Litografi Paul Wunderlich

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WEISBUCH, Claude (Tyskland, född 1927): Cirkushäst, signerad Weisbuch, 14/250, färglitografi, 49x65

129581

2012-04-11