Einar Forseth oljemålning

Einar Forseth oljemålning
Einar Forseth oljemålning
Einar Forseth oljemålning
Einar Forseth oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FORSETH, Einar (1892-1982): Sjömanshustru, signerad och daterad 1936 (?), olja på duk, 64x49 cm,
Säljes till förmån för "Irma och Einar Forseths Kulturfond 1972"

129628

2012-04-19