Skrivbord i mahogny Josef Frank för Svenskt Tenn
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKRIVBORD, Josef Frank för Svenskt Tenn, fronten med sex lådor, baksida med hylla, mahogny, beslag i mässing, höjd 74, längd 180, djup 80 cm, nyckel finns
Slitage, ställvis blekning, skador på lådorna
129632
2012-04-13