Skrivbord i mahogny Josef Frank för Svenskt Tenn

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKRIVBORD, Josef Frank för Svenskt Tenn, fronten med sex lådor, baksida med hylla, mahogny, beslag i mässing, höjd 74, längd 180, djup 80 cm, nyckel finns

Slitage, ställvis blekning, skador på lådorna

129632

2012-04-13