Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
800 SEK
TIRÉN, Lilli (f. 1891): "Bruksvallarna nere vid Ljusnan, i fonsen Ranundfjället, Härjedalen", signerad o daterad 1933, olja på pannå, 31x34 cm
129652
2012-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här