Lilli Tirén oljemålning

Lilli Tirén oljemålning
Lilli Tirén oljemålning
Lilli Tirén oljemålning
Lilli Tirén oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

TIRÉN, Lilli (f. 1891): "Bruksvallarna nere vid Ljusnan, i fonsen Ranundfjället, Härjedalen", signerad o daterad 1933, olja på pannå, 31x34 cm

129652

2012-04-13