Einar Forseth blandteknik

Einar Forseth blandteknik
Einar Forseth blandteknik
Einar Forseth blandteknik
Einar Forseth blandteknik

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FORSETH, Einar (1892-1982): Studie: "Jesus: Födelsen i krubban - S:t Görans kyrka", signerad och daterad Einar Forseth 1957-58, blandteknik på papper uppklistrad på kartong, 134x83 cm,
Säljes till förmån för "Irma och Einar Forseths Kulturfond 1972"

skador, veck

129653

2012-04-19