Einar Forseth oljemålning
Valmis
2012-04-19
129660
| Korkein tarjous | 9 800 SEK |
| Arviointi | 8 000 SEK |
FORSETH, Einar (1892-1982): "Gula rocken, röda stolen", signerad E Forseth, olja på duk, 90x72 cm,
Säljes till förmån för "Irma och Einar Forseths Kulturfond 1972"