Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FROSTENSON, Karin (född 1946): "En dag på varuhuset" signerad och daterad med monogram 1969-2003, blandteknik på papper fäst på masonit, 83x62 cm
129661
2012-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här