Karin Frostensson blandteknik

Karin Frostensson blandteknik
Karin Frostensson blandteknik
Karin Frostensson blandteknik
Karin Frostensson blandteknik

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FROSTENSON, Karin (född 1946): "En dag på varuhuset" signerad och daterad med monogram 1969-2003, blandteknik på papper fäst på masonit, 83x62 cm

129661

2012-04-11