Einar Forseth blandteknik
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FORSETH, Einar (1892-1982): Variant: Brännkyrka kyrkas altarmålning, signerad och daterad Einar Forseth 1978, blandteknik på smörpapper, 60x38 cm,
Säljes till förmån för "Irma och Einar Forseths Kulturfond 1972"
skador
129662
2012-04-19