Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FORSETH, Einar (1892-1982): "Irma", signerad och daterad Einar Forseth 48, olja på duk, 54x45 cm,
Säljes till förmån för "Irma och Einar Forseths Kulturfond 1972"
129667
2012-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här