Einar Forseth oljemålning

Einar Forseth oljemålning
Einar Forseth oljemålning
Einar Forseth oljemålning
Einar Forseth oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FORSETH, Einar (1892-1982): "Irma", signerad och daterad Einar Forseth 48, olja på duk, 54x45 cm,
Säljes till förmån för "Irma och Einar Forseths Kulturfond 1972"

129667

2012-04-19