Olle Nordberg oljemålning

Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

NORDBERG, Olle (1905-1986): Gårdsexteriör med man och sparkstötting, signerad Olle Nordberg, olja på duk, 58x68 cm

129703

2012-04-12