Anton Genberg oljemålning

Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GENBERG, Anton (1862-1939): Kvällsskymning med Åreskutan i bakgrunden, signerad och daterad 1929, olja på duk, 48x63 cm

129723

2012-04-12