Skärgårdsmotiv av Olle Ågren

Skärgårdsmotiv av Olle Ågren
Skärgårdsmotiv av Olle Ågren
Skärgårdsmotiv av Olle Ågren
Skärgårdsmotiv av Olle Ågren

Klubbat för:

4 400 SEK

1 000 SEK

ÅGREN, Olle (1900-tal), Skärgårdsmotiv, monogrammsignerad OÅ, olja på pannå, 29x34 cm

129747

2012-04-12