Pietro Dalla Santa färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DALLA SANTA, Pietro (född 1931): Motiv från Waldemarsudde, signerad P. Dalla Santa, E A, färglitografi, 43x58 cm

129761

2012-04-12