Pietro Dalla Santa färglitografi
2012-04-12
129761
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DALLA SANTA, Pietro (född 1931): Motiv från Waldemarsudde, signerad P. Dalla Santa, E A, färglitografi, 43x58 cm