Matgrupp Herrgården vitfärgad
Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MATSALSGRUPP, 10 dlr, "Herrgården" design Carl Malmsten, bestående av, matsalsbord med 4 st iläggsskivor à 55 cm, stolar, 4+2 st, karmstolar, 1 par, skänk, vitlackerat, bordets höjd 75, bordets diameter 115 cm
Bruksslitage, skador, nycklar saknas, 2 avvikande sitsar fläckade och saknar fyllning
129782
2012-04-19