Matgrupp Herrgården vitfärgad

Matgrupp Herrgården vitfärgad
Matgrupp Herrgården vitfärgad
Matgrupp Herrgården vitfärgad
Matgrupp Herrgården vitfärgad
Matgrupp Herrgården vitfärgad
Matgrupp Herrgården vitfärgad
Matgrupp Herrgården vitfärgad
Matgrupp Herrgården vitfärgad
Matgrupp Herrgården vitfärgad
Matgrupp Herrgården vitfärgad
Matgrupp Herrgården vitfärgad
Matgrupp Herrgården vitfärgad
Matgrupp Herrgården vitfärgad
Matgrupp Herrgården vitfärgad

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MATSALSGRUPP, 10 dlr, "Herrgården" design Carl Malmsten, bestående av, matsalsbord med 4 st iläggsskivor à 55 cm, stolar, 4+2 st, karmstolar, 1 par, skänk, vitlackerat, bordets höjd 75, bordets diameter 115 cm

Bruksslitage, skador, nycklar saknas, 2 avvikande sitsar fläckade och saknar fyllning

129782

2012-04-19