Bägare i silver 1700-tal

Bägare i silver 1700-tal
Bägare i silver 1700-tal
Bägare i silver 1700-tal
Bägare i silver 1700-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄGARE, silver, Johannes Weste, Stockholm 1755, höjd 8,5 cm

Smärre skador/bristningar

129812

2012-04-12