Lech Rzewski oljemålning

Lech Rzewski oljemålning
Lech Rzewski oljemålning
Lech Rzewski oljemålning
Lech Rzewski oljemålning
Lech Rzewski oljemålning
Lech Rzewski oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RZEWSKI, Lech: "Rekonstruktion ur en dröm ser pengar rann ur en snäcka på måndag och tjuven var redan död", signerad och daterad 1974 samt påskrift a tergo, olja på duk, ca 136x196 cm

129828

2012-04-12