Salongsgrupp senempire

Salongsgrupp senempire
Salongsgrupp senempire
Salongsgrupp senempire
Salongsgrupp senempire
Salongsgrupp senempire
Salongsgrupp senempire
Salongsgrupp senempire
Salongsgrupp senempire
Salongsgrupp senempire
Salongsgrupp senempire
Salongsgrupp senempire
Salongsgrupp senempire

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SALONGSGRUPP, 8 delar, 1800-tal senempire, björk, bestående av soffa, 6 stolar och bord, soffans längd 238 cm

skador

129857

2012-04-15