Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARMSTOL, 1600-tal barock, Spanien/Portugal, skuren valnöt, gyllenläder, bär delvis spår av förgyllning
Skador, lagningar, kompleteringar
129877
2012-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här