Karmstol barock

Karmstol barock
Karmstol barock
Karmstol barock
Karmstol barock
Karmstol barock
Karmstol barock
Karmstol barock
Karmstol barock

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOL, 1600-tal barock, Spanien/Portugal, skuren valnöt, gyllenläder, bär delvis spår av förgyllning

Skador, lagningar, kompleteringar

129877

2012-04-14