Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LINDBERG, Roland (1935-1933): "Klotet", signerad och daterad Roland -61, olja på duk, 140x89 cm
Uppfodrad på papper
129881
2012-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här