Edvin Ollers oljemålning

Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OLLERS, Edvin (1888-1959): S:t Antonio vid Fiesole, signerad och daterad E O 1913, olja på duk uppklistrad på pannå, 28x38 cm

129882

2012-04-13