Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SPECERIHYLLA, Boet, trä, glaslådor, höjd 29, 76x21 cm
Historik: Småstugebyrån 1936 Enskede, 2 st mindre lådor ej original
Nagg, slitage, två st mindre lådor ej i original
129886
2012-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här