Specerihylla Boet

Specerihylla Boet
Specerihylla Boet
Specerihylla Boet
Specerihylla Boet
Specerihylla Boet
Specerihylla Boet

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPECERIHYLLA, Boet, trä, glaslådor, höjd 29, 76x21 cm
Historik: Småstugebyrån 1936 Enskede, 2 st mindre lådor ej original

Nagg, slitage, två st mindre lådor ej i original

129886

2012-04-14