Appliquer empire

Appliquer empire
Appliquer empire
Appliquer empire
Appliquer empire

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

APPLIQUER, 1 par, för 2 ljus vardera, patinerad och förgylld brons, empire, 1800-tal, höjd 24 cm

129891

2012-04-15