Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FODRAL, 1900-tal, signerad "Bildhugg. Gottheim Lindberg Malmö", höjd 70 cm
Fungerar ej, saknar glas och urverk, slitage
129901
2012-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här