Väggpendyl Gottheim Lindberg Malmö
Valmis
2012-04-14
129901
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
FODRAL, 1900-tal, signerad "Bildhugg. Gottheim Lindberg Malmö", höjd 70 cm
Fungerar ej, saknar glas och urverk, slitage