Väggpendyl Gottheim Lindberg Malmö
Closed
2012-04-14
129901
| Sold for | 400 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
FODRAL, 1900-tal, signerad "Bildhugg. Gottheim Lindberg Malmö", höjd 70 cm
Fungerar ej, saknar glas och urverk, slitage