Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
FODRAL, 1900-tal, signerad "Bildhugg. Gottheim Lindberg Malmö", höjd 70 cm
Zustandsbeschreibung
Fungerar ej, saknar glas och urverk, slitage
129901
2012-04-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner