Väggpendyl Gottheim Lindberg Malmö

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

FODRAL, 1900-tal, signerad "Bildhugg. Gottheim Lindberg Malmö", höjd 70 cm

Zustandsbeschreibung

Fungerar ej, saknar glas och urverk, slitage

129901

2012-04-14