Lennart Jirlow litografi

Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Svenska Klubben i i Paris hundra år-Skål i snapps och champagne", signerad L. Jirlow 74/125, litografi, 48x66 cm

129915

2012-04-13